Cestovní pojištění

Váš klid na cestách

Generel_Travel-insurance

Ve většině případů proběhne služební cesta bez jakýchkoliv problémů – naštěstí. A přece víme, že se může stát celá řada věcí, které ani sebedokonalejší plánování nedokáže předpokládat. Nemoc, nehodu, případně i horší události nikdy předem nezahrnujeme do našich plánů nebo finančních rozpočtů na plánované cesty. Můžeme se však proti těmto událostem pojistit a zajistit si tak pro sebe více klidu na cestách.

Pojištění zaměřené na obchodní cestující

Služební cesty nejsou kryty základním zdravotním pojištěním a z tohoto důvodu ERV cestovní pojišťovna a.s. připravila pro trh produkt, který je vytvořen přesně pro potřeby služebních cest a obchodních cestující. Pokud Vy a Vaši zaměstnanci často cestujete, může Vaše společnost řešením v oblasti pojištění služebních cest získat značný užitek. Existují pojistky pro celý rok, kde si z příslušných produktů vyberety Váš osobní balíček pojištění, který plně vyhovuje Vašim potřebám jak z hlediska pojistného krytí tak i ceny pojištění.

Mimořádně široké pokrytí pojistných událostí pro všechny

Pokud se rozhodnete uzavřít přes nás pojištění u ERV pojišťovny, každý Váš zaměstnanec, který pocestuje do zahraničí bude pojištěn od doby kdy zahájí cestu až do momentu, kdy se z ní vrátí zpět. Za zvláštních okolností může toto pojištění krýt i případy, kdy je služební cesta kombinována se soukromým pobytem.

Obecně existují dva druhy cestovního pojištění, které můžete uzavřít: roční pojištění služebních cest pro opakované cesty zaměstnanců a jednorázové pojištění na služební cestu. Roční pojištění navíc může rovněž zahrnovat pojištění Vašich partnerů nebo rodiny a to i když cestují samostatně bez Vás.

Vychutnejte si pocit bezpečí na Vaší další cestě

V přiložených materiálech můžete nalézt více informace o pojistných podmínkách ERV cestovní pojišťovny. Pokud si přejete získat více informací, naši cestovní konzultanti jsou připraveni kdykoliv Vám v této oblasti poskytnout radu a pomoc. Cestování by mělo být bezpečné a my Vám můžeme pomoci nalézt řešení, které bude plně odpovídat potřebám Vaší společnosti.