Služební cesty – kompletní zajištění

About-us

Existuje řada služeb z oblasti cestovního ruchu, které dnes mohou být snadno zařízeny pouhým kliknutím myši na internetu. Jsou však stále i takové služby, které vyžadují pečlivé plánování založené na efektivní komunikaci mezi klientem a cestovní kanceláří. Nejlepší řešení jsou vždy nalezena společným úsilím – to je důvod, proč je osobní dialog stále jedním z nejdůležitějších nástrojů chcete-li mít na Vašich cestách jistotu.

Cenná spolupráce

Pokud si rezervujete přes JTB Czech republic služby často, Vaše společnost může využít možnosti dedikovaných konzultantů určených výhradně pro kontakt s Vaší společností a realizaci Vašich cestovních plánů. Tento způsob spolupráce zajistí plné pochopení Vašich potřeb a způsobu komunikace. V konečném důsledku pak taková dlouhodobá spolupráce pomáhá snižovat náklady vynaložené na Vaše cesty. Jsme kdykoliv připraveni představit Vám podrobně naši společnost a společně podrobně definovat Vaše potřeby v oblasti cestování.

Rychlé osobní služby

Pro nás v JTB Czech republic je osobní přístup nejvyšší prioritou. Kdykoliv nám zavoláte, je naším cílem odpovědět co nejrychleji. Pokud jste naším častým zákazníkem snažíme se, aby Vás obsluhoval stále stejný zaměstnanec – konzultant, který je dobře obeznámen s Vaší společností, Vašimi potřebami, cestovními zvyky a jakýmikoliv zvláštními dohodami, které naše společnosti mohou spolu uzavřít. Osobní znalosti konzultantů jsou nejlepším předpokladem pro organizování každé individuální cesty bez ohledu na velikost společnosti, která je naším klientem. Pro nás v JTB Czech republic je důležitý každý zákazník.

Bezpečné cestování

Téměř každý už někdy slyšel příběhy zákazníků, kteří přišli o své peníze nebo byli ponecháni bez jakékoliv pomoci v cizině, když jejich cestovní kancelář zkrachovala. Zákazníci JTB Czech republic nejsou takovému riziku vystaveni. Jako profesionální kancelář v oblasti obchodní a individuální turistiky máme uzavřeno zákonné pojištění pokrývající riziko úpadku a jsme certifikovanou kanceláří mezinárodní asociace leteckých dopravců IATA.